Skoči na glavno vsebino

PROJEKT TRAJNOSTNA MOBILNOST

V tednu od 24. 5. do 28. 5. 2021 na OŠ Istrskega razreda izvajamo drugi teden projekta Trajnostna mobilnost, v okviru katerega izvajamo aktivnost Gremo peš s kokoško Rozi. V ta namen izvajamo aktivnost: GREMO PEŠ S KOKOŠKO ROZI!

Glavni cilj projekta je spremeniti potovalne navade otrok v šolo ter posledično zmanjšati motorni promet v okolici šole. Prispevati želimo k zmanjšanju okoljskih obremenitev in spodbuditi učence k gibanju in s tem krepitvi zdravja. Otroke spodbujamo, da bi v šolo prihajali na trajnostni način, t.j. peš, s kolesom, rolerji, s skirojem … Aktivnost pomembno prispeva k zmanjšanju občutka stresa, spodbuja razvoj samostojnosti, organiziranosti in odgovornosti za delo ter socializacijo otrok.

(Skupno 89 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost