Skoči na glavno vsebino

Nastop naših učencev na prireditvi SVET V MORJU BESED

V sredo, 8. junija, s pričetkom ob 20. uri, se je v Prireditveno protokolarni dvorani sv. Frančiška v Kopru odvijala osrednja prireditev ob praznovanju 30 let delovanja knjigarne in založbe Libris, ki so jo oblikovalci poimenovali SVET V MORJU BESED. Scensko in vsebinsko dovršen program so s svojim nastopom obogatili tudi naši petošolci, ki so z narečnimi istrskimi izštevankami prepričali polno dvorano in upravičili zaupanje organizatorja.

Na odru so svoj nastop suvereno opravili Adelina Kržišnik, Matic Babič, Filip Podržaj, Natalija Paliska, Špela Ražman, Blaž Jerebica in Jaka Rihter.

Iskrene čestitke vsem nastopajočim in mentoricam.

Posnetek nastopa naših učencev je dostopen na:

https://youtu.be/tymVQi15Y3g

 

(Skupno 113 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost