Skoči na glavno vsebino

Naravoslovni dan Školjčišče za učence 6. in 7. razreda

Spoštovani!

V SREDO, 21. 6. 2023 bomo za učence  6.  in 7. razreda organizirali naravoslovni dan.

Obiskali bomo Školjčišče v Ankaranu in si ogledali morsko obalo v Valdoltri. Ker se delo izvaja na terenu, naj bodo učenci primerno obuti  in oblečeni (športna obutev, copati za v vodo in obleka). S seboj morajo imeti še: nahrbtnik, mapo, pisalo, kapo, očala (zaščita pred soncem), krema za sončenje in  pijačo – VODO.

Če bo čas, bodo učenci imeli možnost kopanja, zato naj imajo seboj še kopalke in brisačo.

Odhod bo ob 8.30 iz pred šole, s seboj bomo vzeli šolsko malico.

Prihod pa okrog 13.00. Kosilo bo kot običajno, učenci odidejo domov z avtobusom ob 13.50.

Stroške prevoza starši krijete po položnici.

Gračišče, 15. 6. 2023                                                Organizatorka naravoslovnega dne:                                                                                                 Vesna Maršič

(Skupno 49 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost