Skoči na glavno vsebino

PRVI ŠOLSKI DAN ZA UČENCE ŠOLE – PETEK, 1. SEPTEMBER

Dragi učenci!

Poletne počitnice se bližajo h koncu, smo tik pred začetkom novega šolskega leta. Upam, da je sonce in morje odpravilo vse vaše skrbi in vam zvabilo smeh na obraz ter napolnilo z novo energijo, ki jo boste potrebovali v tem šolskem letu.

Učenci pridejo v šolo z avtobusi kot običajno. Za učence bo v jedilnici skupni sprejem, in sicer ob 8.20.  Pouk bo le do 12. ure za vse učence, takrat bo organiziran poseben avtobus za vse smeri. V šoli imate malico, kosilo odpade.

Od ponedeljka, 4. 9.,  bo potekal pouk po urniku.

Z veseljem vas ponovno pričakujemo v šolskih klopeh!

 

Spoštovani starši, v kolikor nujno potrebujete varstvo otroka, nam to sporočite v tajništvo šole, in sicer najkasneje do torka, 29. 8. 2023.

 

                                                                              Aleksandra Lorbek, ravnateljica

(Skupno 217 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost