Skoči na glavno vsebino

ŠPORT ZA SPROSTITEV: mivka in morje

V petek, 8. septembra 2023, smo v okviru izbirnega predmeta ŠPORT ZA SPROSTITEV izpeljali delavnico odbojke na mivki na Debelem Rtiču.

Učenci so se ob 16.45 zbrali na igrišču za odbojko na mivki in opravili nekaj razteznih vaj ter nadaljevali z ogrevanjem z žogo. Z različnimi vajami so se prilagajali gibanju po mivki, ki je drugačno od gibanja v telovadnici.

Nato so odigrali dva turnirja po pravilih igre odbojke na mivki na šolskih športnih tekmovanjih. Za razliko od dvoranske odbojke, se niz igra do 15 in s prsti ni dovoljeno usmeriti žogo v nasprotnikovo polje.

Po igri so si privoščili odmor s pico in sladoledom, druženje pa smo zaključili s kopanjem in veslanjem.

 

 

(Skupno 69 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost