Skoči na glavno vsebino

MINI OLIMPIJADA

Športna zveza Koper je v petek, 8. 9. 2023, na Bonifiki v Kopru organizirala mini olimpijado za učence prve triade. Udeležili so se je skoraj vse obalne šole, med njimi tudi OŠ Istrskega odreda Gračišče.

Dogodek je bil namenjen gibanju, druženju in spoznavanju športnih dejavnosti, ki jih v Kopru izvajajo različna športna društva in klubi. Učenci so se preizkusili na različnih postajah in tako spoznavali športe, ki jih bodo kdaj v prihodnosti morda trenirali. Po ogrevanju, so se na devetih postajah preizkusili v karateju, plezanju, kick-boksu, ritmični gimnastiki, tenisu, navijaški in plesni dejavnosti, mini hokeju in gimnastiki. Na dveh postajah pa so se zabavali  s skoki v vrečah in s ciljanjem obročkov na palico. Na koncu so se posladkali z energijsko ploščico.

Več utrinkov na: https://youtu.be/LfEkEAz8IaE

 

(Skupno 49 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost