SKUPAJ ZMOREMO VEČ!

Spoštovani starši!

Ker je na naši šoli kar nekaj družin, ki ne zmorejo plačevati položnic svojim otrokom, smo se delavci šole odločili, da pomagamo z denarnimi prispevki. S prošnjo po dodatni pomoči se tokrat obračam tudi na Vas. Skupaj zmoremo več!

Če želite in zmorete s finančnim prispevkom pomagati in poravnati katero od položnic družin v stiski, vas vabim, da to storite. V kolikor imate dodatna vprašanja, nas pokličite na: 565 711 76. Skupaj bomo uskladili način in namembnost vaših sredstev. Zagotavljamo vam, da bo denar namenjen tistim, ki to resnično potrebujejo. Podatke za plačilo vam lahko posredujemo tudi po elektronski pošti.

Naj še dodam, da družine ostanejo anonimne, saj dobite samo številko, na katero se nakaže poljuben znesek. Hvaležni bomo za vsak najmanjši znesek. Naj bodo prihajajoči prazniki čarobni za vse!

Za vsa dodatna vprašanja in informacije me lahko pokličete na: 565 720 14

Ravnateljica: Aleksandra Lorbek