Skoči na glavno vsebino

Obisk kuharja

Obisk kuharja

Kljub temu, da imamo v našem vrtcu pridni kuharici, nas je danes obiskal profesionalni kuhar g. Vlado Novoselec. Predstavil nam je svoje delo in pripomočke, ki so pri njegovem delu nepogrešljivi. Tako smo si lahko pobliže ogledali velik lonec, zajemalko, ponev, palični mešalnik in še nekatere druge pripomočke.

Vse otroke je presenetil s kuharsko kapico, ki so jo lahko otroci odnesli domov. 

Prav tako nas je zelo navdušila kuharjeva veščina izrezovanja in oblikovanja sadja v različne oblike, kot so metulj, miška, pikapolonica, vrtnica, labod .. kakšna spretnost!

Navdušenje pa se je nadaljevalo, ko nas je prijazni kuhar presenetil z bogato obloženim pladnjem sadja, ki je bil prava paša za oči. A ni ostal dolgo poln, saj so mali želodčki kaj hitro pohrustali te slastne dobrote.

Na koncu smo se siti in veseli zahvalili kuharju za obisk, v upanju, da nas še kdaj obišče. 

Želimo mu še naprej veliko veselja pri svojem delu. 

 

Zapisala: Karin MS

(Skupno 46 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost