Skoči na glavno vsebino

Mini olimpijado za učence od 1. do 3. razreda

V četrtek, 20.11.2014, od 9.30 do 11. ure, SMO v telovadnici izpeljali Mini olimpijado za učence od 1. do 3. razreda. To je prireditev, ki ga organizira Olimpijski komite Slovenije v sodelovanju z lokalno športno zvezo. Učence bo nagovoril olimpionik g. Miroslav Cerar, ambasador za šport, strpnost in fair play RS in predsednik Slovenske olimpijske akademije. Povezava na “fotografije Učenci se bodo preizkusili v različnih igrah oz športnih panogah, velik poudarek bo na predstavitvi olimpijskega gibanja – olimpijskega in fair play protokola. Tekmovali bodo v duhu prijateljstva, spoštovanja in fair playa, zato so vsi zmagovalci. Namen projekta je spodbuditi otroke k redni športni aktivnosti ter jih navdušiti za šport in aktivno življenje. Prireditev sledi sloganu »Pomembno je sodelovati in ne vedno zmagati«, zato prav vsi učenci prejmejo priznanje in praktično nagrado za udeležbo in uspešen nastop.

(Skupno 54 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost