Skoči na glavno vsebino

KOPER PRAZNUJE Z OTROKI NA TRGU

V sredo, 22. maja, smo se predšolski otroci z vzgojiteljicami odpravili v Koper, kjer obeležujejo 1500 let mesta. Avtobus nas je pripeljal na Trg Brolo. Na Titovem trgu nas je pozdravil voditelj Tomaž Klepač. Svojo deseto obletnico obstoja je praznoval tudi En big band pod vodstvom dirigenta Sandija Štora. Skupaj z voditeljem in En big bandom smo zapeli nekaj otroških pesmic. Mestna občina Koper nas je nato pogostila s sadnimi sokovi in majčkami, ki smo jih nosili v času prireditve. Hodili smo po mestnem jedru in si ogledali nekaj znamenitosti ter se sprehodili mimo koprske tržnice, kjer je potekala prireditev ob svetovnem dnevu prostovoljstva. Ogledali smo si stojnico Rdečega križa, kjer nam je Tinetova mama demonstrirala oživljanje.                                                                     

 Sandra Glavina

(Skupno 56 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost