Skoči na glavno vsebino

ŠPORT ZA ZDRAVJE – NOČ NA ŠOLI

V okviru izbirnega predmeta Šport za zdravje smo z učenci prespali na šoli. Najprej so se učenci urili v postavljanju in pospravljanja šotora. Dekleta so bila malenkost spretnejša od fantov in hitreje postavila ter pospravila šotor. Nato so si pripravili učilnice in blazine za spanje ter se lotili kuhanja večerje. Na meniju je bila »pašta s šalšo«. Po večerji je sledilo predavanje o prvi pomoči nezavestni osebi – oživljanje in umetno dihanje. Učenci so tudi sami prikazali postopek oživljanja. Večer smo zaključili s športnimi igrami v telovadnici. Naslednji dan smo za dobro jutro naredili kratek sprehod do klopce na Lačni. Dekleta so se lotila priprave palačink, fantje pa so pospravili učilnice. Lahko zaključimo, da je bila noč na šoli za vse udeležence prijetna in zanimiva izkušnja, ki jo bomo še kdaj ponovili.
Mentorica: Vesna Pogelšek Lavrenčič

(Skupno 65 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost