Skoči na glavno vsebino

Deželak je junak!

V petek, 7.6. je kot zadnja etapa Deželakove odmevne 7 dnevne dobrodelne akcije, prišla na vrsto Primorska, med drugim je ekipa Radia 1 prikolesarila tudi do naše šole in vrtca.

Ob 11. uri smo jih vrtčevski otroci, skupaj z učenci šole, veselo in glasno pričakali s pisanimi plakati, zastavicami in baloni.  Seveda ni manjkalo plesno pevskih točk s strani šolarjev. Miha Deželak si je lahko odpočil na masažnem stolu in si privoščil prigrizek.

Otroci in strokovni delavci smo s svojimi prispevki dodali kamenček v  mozaik te srčne zgodbe, in ponosni smo na to. Obisk je hitro minil, saj je ekipo pot vodila naprej do Debelega rtiča, kjer se je akcija uspešno zaključila.

Vsem staršem in otrokom hvala za prispevke.  

Karin MS

(Skupno 65 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost