Naravoslovni dan v Rakovem Škocjanu za učence 6. in 7. razreda bo v četrtek,

Podrobnosti dogodka

• Datum:

Spoštovani učenci in starši,

obveščamo Vas, da bomo po obveznem program, v četrtek: 7. novembra 2019, za učence 6. in 7. razreda izpeljali naravoslovni dan  v kraški dolini Rakov Škocjan.

Učenci pridejo v šolo ob 8.15.  Zberemo se v jedilnici, kjer učenci prevzamejo šolsko malico. V Gračišče se vrnemo okoli 14. 30.

Učenci naj se vremenu primerno oblečejo in obujejo (obvezna pohodna obutev, pelerine …).

S seboj naj imajo dogovorjene  pripomočke  za delo, šolsko malico in še nekaj hrane ter pijače. Šolsko kosilo smo odpovedali.

Stroški  organizacije in vodenja znašajo 2 evra na učenca. Skupaj s stroški prevoza jih boste starši poravnali  po položnici.

Lep pozdrav.                                                                                                                       Učiteljica: Senada Grižon