Skoči na glavno vsebino

NARAVOSLOVNI TABOR LUČE 7.R

Od 11. do 13. septembra 2013 bo v Lučah in okolici potekal naravoslovni tabor za sedmošlce.

 

Odhod: v sredo, 11. 9. 2013, se bomo od 7.30 do odhoda ob 7.45 zbirali pred trgovino v Gračišču.

 S seboj bomo vzeli šolsko malico, za dodatno pijačo poskrbite sami. Kosilo pa nas bo že čakalo na kmetiji Zgornji Zavratnik.

 Učenci naj s seboj ne nosijo več kot 10 evrov, saj večjih vsot ne bodo potrebovali.

 

Prihod: iz Luč se bomo vrnili v petek, 13. 9. 2013, okoli 21. ure. Natančnejši čas bodo otroci staršem sporočili po mobilnih telefonih eno uro pred prihodom v Gračišče. Starše prosim, da otroke pričakajo pred trgovino v Gračišču.

 

Posebno obvestilo: Naročniki Si.mobila v Zgornjesavinjski dolini nimajo signala, zato starše prosim, da v primeru nujnega sporočila pokličete na kmetijo Zgornji Zavratnik zjutraj (okoli 8. ure) in zvečer (med 20. in 21. uro) na telefonsko številko 03/ 838 41 60. Ostale telefonske številke kmetije najdete na internetu. Točen naslov kmetije pa se glasi: Zgornji Zavratnik, Raduha 49 a, 3334 Luče ob Savinji.

(Skupno 63 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost