Skoči na glavno vsebino

Tudi tokrat so nam na pomoč priskočili gasilci

4.2.2015 smo se učenci od 5. – 9. razreda odpravili v Koper na sistematski pregled zob. Učenci 7. do 9. razreda bi si morali po opravljenem pregledu, ogledati gledališko predstavo v koprskem gledališču, vendar si je igralka  zlomila nogo. Predstava je zato odpadla in učiteljice so se morale na hitro znajti, saj je bilo v Kopru zelo mrzlo.

Tudi tokrat so nam na pomoč priskočili gasilci gasilske brigade v Kopru, ki so nas dobrodušno sprejeli. Najprej smo si ogledali krajši film, nato pa nam je vodja izmene g. Sila povedal nekaj več o gasilskih vajah. Demonstrirali so nam nekaj vaj v primeru nesreče  oz. požara. Izkušeni gasilski vodja nam je razkazal opremo različnih gasilskih vozil.Po končani  razlagi  smo se učenci gasilcem zahvalili in se opravili domov.

gasilci_1 gasilci_2 gasilci_3 gasilci_4 gasilci_5

(Skupno 204 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost