Dan odprtih vrat na Srednji šoli Izola

Učence zaključnih razredov Osnovnih šol in njihove starše vabimo na Dan odprtih vrat na Srednji šoli Izola.

Dan odprtih vrat bomo organizirali v četrtek, 26.10.2017 ob 17.00 uri

Predstavitve bodo potekale na lokaciji v Izoli, Prekomorskih brigad 7, na ploščadi pred šolo :
– predstavitev programa Zdravstvena nega in programa Kozmetični tehnik
– predstavitev programov Gastronomske in hotelske storitve, Gastronomija in turizem, Gastronomija in programa Predšolska vzgoja.
Po predstavitvi programov, si bodo obiskovalci lahko ogledali tudi šolske prostore na obeh lokacijah (avtobusni prevoz na zgornjo lokacijo bo organiziran s strani šole).
Kontaktni osebi sta svetovalni delavki Breda Puhar, univ. dipl. psih (tel: 05 66 21 728, elektronski naslov breda.puhar@guest.arnes.si) in Snežana Lešnik, univ. dipl. ped. (tel: 05 66 38 286, elektronski naslov sneza.lesnik@guest.arnes.si)
Pričakujemo vaš pozitivni odziv in se veselimo srečanja!
Adelija Perne, univ. dipl. ing.