Skoči na glavno vsebino

MEDGENERACIJSKI POHOD

V ponedeljek, 9. 4. 2018 smo z učenci od 1. do 4. razreda OŠ Istrskega odreda Gračišče izvedli  ŠPORTNI DAN, ki je bil namenjen medgeneracijskemu druženju otrok in odraslih na pohodu. Pot je potekala po bližnji okolici šole, proti Lačni in nato mimo Smokvice nazaj do šole.

Po zajtrku se nam je pridružila skupina dedkov in babic ter oče ene od učenk. Vsi navdušeni, da ni pouka, smo krenili na pot. Na začetku je bilo malo negodovanja, ker smo hodili v hrib navzgor, a so vzpodbudne besede babic in njihov odličen zgled pomagale in kmalu smo prispeli do postanka, kjer smo nekaj malega prigriznili in nadomestili izgubljeno tekočino.

Naslednji postanek je bila jama, katero si je večina učencev z veseljem ogledala. Nekaj učencev si je nabralo šparglje in šopke rož. Naslednja postaja je bila Smokvica, nato pa povratek po cesti proti šoli.

Na šolsko dvorišče smo se vrnili okrog 12. 30. Poslovili smo se od babic in dedkov ter se jim lepo zahvalili za prijetno druženje.

(Skupno 52 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost