Skoči na glavno vsebino

Na naši šoli smo Evropski teden športa otvorili že 22. septembra

Evropski teden športa uradno poteka od 23. do 30 septembra. Neuradno smo ga otvorili že v soboto, 22. 9. 2018, in sicer s turnirjem v odbojki na mivki. Turnirja se je udeležilo okrog 120 učencev petih osnovnih šol izbirnih predmetov športa za sprostitev in izbrani šport odbojka: OŠ Koper, OŠ Anton Ukmar, OŠ Marezige, OŠ Šmarje in OŠ Gračišče. Igrali so po Bergerjevem sistemu, posamezna tekma je trajala 10 minut, sodili so sami. Vsaka ekipa je odigrala vsaj osem tekem.

Dve naši ekipi sta dosegli 5 zmag in eno izenačenje ter si tako delili 2. mesto, ena ekipa je dosegla 4 zmage in s tem 4. mesto na turnirju.

Po turnirju so v skupinah opisali še glavne razlike med odbojko na mivki in dvoransko odbojko. Športnega kviza zaradi slabega delovanja spletne strani žal nismo uspeli izpeljati.

(Skupno 60 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost