Skoči na glavno vsebino

Projekt POGUM

Kot implementacijski zavod sodelujemo v projektu POGUM »Krepitev kompetence podjetnosti in spodbujanje prožnega prehajanja med izobraževanjem in okoljem v osnovnih šolah«

Namen projekta je razviti, preizkusiti in implementirati model spodbujanja kompetence podjetnosti v osnovnih šolah, s katerim bi omogočili šolajočim prožnejšo prehajanje med osnovno šolo in okoljem. S projektom bomo opolnomočili šolajoče z znanjem, jim zagotovili čim več praktičnih izkušenj, jih naučili, kako pridobljeno znanje uporabiti, kako delovati proaktivno in samoiniciativno, učili jih bomo karierne orientacije. Tako bodo šolajoči po končanem šolanju bolje opremljeni z znanjem, veščinami in spretnostmi, s katerimi bodo učinkoviteje vstopali na trg delovne sile kot samostojni posamezniki.

V okviru projekta bomo povezovali šolo z okoljem.

 

Za povezavo na glavno spletno stran projekta kliknite:

https://www.zrss.si/strokovne-resitve/projekti/domaci-projekti

(Skupno 124 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost