Drage none, nonoti, mamice in vsi ljubitelji peke piškotkov!

OŠ Istrskega odreda Gračišče bomo sodelovali na prazniku krajevne skupnosti v Movražu, in sicer 12. 10. 2019. Tam bomo imeli stojnico, na kateri bomo v zameno za piškotke zbirali donacije za dečka Krisa iz Kopra, ki potrebuje zdravilo za gensko bolezen spinalna mišična atrofija. Nekaj piškotkov bomo napekli v šoli v tednu otroka, nekaj pa jih bomo skušali zbrati z vašo peko. Če želite in radi pečete, se priporočamo. V šoli bomo zbirali vaše prispevke v obliki piškotkov, in to od 1. do 9. 10. 2019. Priporočamo se tudi za kakšen kilogram moke, marmelade, v kolikor zmorete to prispevati.

Za vse vaše donacije se vam vnaprej iskreno zahvaljujemo.

Gračišče, 27. 9. 2019                                                        Zaposleni na OŠ Istrskega odreda Gračišče

(Skupno 174 obiskov, današnjih obiskov 1)