Skoči na glavno vsebino

Stojnica v Movražu 12.10.2019 … za Krisa

Drage none, nonoti, mamice in vsi ljubitelji peke piškotkov!

OŠ Istrskega odreda Gračišče bomo sodelovali na prazniku krajevne skupnosti v Movražu, in sicer 12. 10. 2019. Tam bomo imeli stojnico, na kateri bomo v zameno za piškotke zbirali donacije za dečka Krisa iz Kopra, ki potrebuje zdravilo za gensko bolezen spinalna mišična atrofija. Nekaj piškotkov bomo napekli v šoli v tednu otroka, nekaj pa jih bomo skušali zbrati z vašo peko. Če želite in radi pečete, se priporočamo. V šoli bomo zbirali vaše prispevke v obliki piškotkov, in to od 1. do 9. 10. 2019. Priporočamo se tudi za kakšen kilogram moke, marmelade, v kolikor zmorete to prispevati.

Za vse vaše donacije se vam vnaprej iskreno zahvaljujemo.

Gračišče, 27. 9. 2019                                                        Zaposleni na OŠ Istrskega odreda Gračišče

(Skupno 190 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost