Skoči na glavno vsebino

bilo je lepo … Simonov zaliv v petek in Bonifika v ponedeljek

  • V PETEK, 27. 9. 2019 smo za učence od 6. do 9. razreda organizirali naravoslovni dan: EVROPSKA NOČ RAZISKOVALCEV 2019. Dogodek Evropska noč raziskovalcev 2019 je evropski projekt, kjer sodelujejo številne države in univerze. Organizator dogodka je Univerza na Primorskem, ki pripravlja številne delavnice. Izbrali smo delavnice, ki se izvajajo v Arheološkem parku Simonov zaliv v Izoli.

Fotografije so v GALERIJI – EUraziskovalci

  • V PONEDELJEK, 30.9.2019 smo imeli čudovit športni dan za učence od 7. do 9. razreda.
    Izkoristili smo priložnost in se prijavili na vabilo Smučarske zveze Slovenije, ki je v Kopru predstavila zimske reprezentance, v sklopu projekta “Junaki zime v Kopru”.

Fotografije so v GALERIJI – JZ

 

(Skupno 131 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost