Skoči na glavno vsebino

OBVESTILO O DELOVANJU ŠOLE (24.3.2020)

Zaradi razmer, v katerih se je znašla Slovenija, se soočamo s številnimi izzivi. S skupnimi močmi si jih prizadevamo reševati in se vsi, tako učitelji, zaposleni, učenci, starši, družba …, privajamo na novo situacijo, v katero smo bili potisnjeni brez napovedi.

V prvem tednu smo strokovni delavci iskali ustrezne načine, da se vzgojno – izobraževalni proces ne bi prekinil. Zaradi preobremenjenosti sistema smo z učenci in starši na različne načine vzpostavljali prve korake v izobraževanju na daljavo.

V drugem tednu si bomo prizadevali ustvariti enoten protokol delovanja učenja na daljavo in vzpostaviti stik z vsemi učenci.

Najpomembnejši pa ostajajo ukrepi proti preprečevanju širjenja koronavirusa med nami, z željo preprečili najhuje v čim krajšem času.

Ravnateljica, Vanja Košpenda

(Skupno 70 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost