Skoči na glavno vsebino

UČILNICA ZA ŽIVLJENJE

Osnovna šola Istrskega odreda Gračišče je že drugo leto vključena v projekt Učilnica za življenje. S projektom želimo, v času podnebne krize in nujnosti ukrepanja, okrepiti in inovirati slovenski šolski sistem, da bo vzgajal in opolnomočil generacije proaktivnih posameznikov. Posameznikov, ki bodo razumeli kompleksnost, imeli celostno razumevanje o podnebju in trajnosti ter empatijo do svojega družbenega in naravnega okolja.

V ta namen smo v šolskem letu 2022/23 sodelovali pri pripravi učnih scenarijev, v letošnjem šolskem letu pa smo scenarije, v obliki plakatov in tiskanih gradiv, predstavili na Mednarodni konferenci o ekosocialnem izobraževanju na PEF Koper, ki je potekala 28. in 29. septembra.

 

(Skupno 78 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost