Pestro dogajanje v tednu otroka za učence od 1. do 9. razreda

V tednu otroka, od ponedeljka 01.10 do četrtka 04.10.2012, smo za učence od 1. do 9. razreda pripravili različne delavnice s katerimi jim želimo popestriti dogajanje.
Tako bodo učencem od 4. do 9. razreda med glavnim odmorom namenjene različne  delavnice, kjer bodo lahko ustvarjali, igrali  namizne igre, se pomerili v športnih igrah in plesali. Za učence od 1. do 3. razreda pa bodo najrazličnejše delavnice potekale v času pouka in podaljšanega bivanja.
Med glavnim odmorom bo aktiven tudi šolski radio, ki bo vrtel glasbene želje vseh učencev. Vsak dan pa jih bodo čakale tudi najrazličnejše miselne uganke in pravljice.

Število učencev v posamezni delavnici je omejeno, zato je potrebna predhodna prijava.  Program  je zastavljen tako, da si lahko učenec vsak dan izbere drugo delavnico. Delavnice trajajo vsak dan od 9.15 do 9.30. Več informacij pri razrednikih. Prijave bodo možne na oglasni deski v prvem nadstropju.

USTVARJALNE DELAVNICE
PODPISANI KOZAREC
Na kozarec bomo v obliki reliefa zapisali  ime ali  najljubše geslo ter nato vse skupaj pobarvali. Učenec potrebuje manjši  kozarec, manjšo stekleničko (frutek, manjši kozarčki za vlaganje, ipd) ali vazico. Ostali material dobi v delavnici.
MAVRICA MALO DRUGAČE
Izdelali bomo mavrico-tokrat malo drugače Cool. Učenec potrebuje manjši prozoren kozarček ali stekleničko (frutek, manjši kozarčki za vlaganje). Ostali material dobi v delavnici.
FILAM TELEFON S STILOM
Ali “Od šampona do telefona”. Te zanima kako? Prinesi prazno plastično embalažo od šampona za lase ali za telo in pokazali ti bomo. Ostali material dobiš v delavnici.
FENSI ŠMENSI VERŽICA
Verižica iz bombažne majice???? Zakaj pa ne Wink Učenec potrebuje staro bombažno majico črne oz. temne barve in škarje. Ostali material dobi v delavnici.

NAPENJAMO MOŽGANE V MISSELNIH IZZIVIH
4 V VRSTO TURNIR
Igro 4 v vrsto vsi poznate. Tokrat bomo izvedli pravi mali turnir, kjer se bodo učenci pomerili vsak z vsakim v napetem dvoboju do zadnjega žetona .
ENKA
V tej  igri nepredvidenih zasukov, obratov, menjav barv in smeri se lahko pomeri vsak, ki si upa.

BRIŠKOLA
Turnir za posameznike in dvojice.
ŠPORTNE IGRE
HOKEJ
Ekipo sestavljajo 3 učenci. Igra se 3 minute na malo igrišče, nato se ekipe menjajo. Največ 4 ekipe na dan.
KOŠARKA
Ekipo sestavljata 2 učenca. Igra se 3 minute na malo igrišče, nato se ekipe menjajo. Največ 4 ekipe na dan.
NOGOMET
PLES
Koreografija Italiana (Severina)
Razpored delavnic po posameznih dnevih