V četrtek, 12. 4. 2018 imajo učenci 6. in 7. r. naravoslovni dan v Idrijo

Obvestilo o naravoslovnem dnevu v Idrijo in Partizansko bolnico Franjo  za učence in starše 6. in 7. razreda

V četrtek, 12. 4. 2018, bomo za učence 6. in 7. razreda organizirali naravoslovni dan v Idrijo, kjer si bomo ogledali Antonijev rov, kamšt ter Partizansko bolnico Franjo.

Predvideni stroški ekskurzije so poleg avtobusnega prevoza:

-vstopnina v Antonijev rov 4 evre,

-vstopnina za ogled kamšta 2 evra

– vstopnina za ogled bolnice Franje 4 evre.

Učenci naj se vremenu primerno oblečejo. V primeru dežja naj imajo pelerino ali vsaj dežnik. Prosim, če poskrbite, da bo imel vaš otrok primerno pohodno obutev. S seboj naj imajo učenci pisala, liste za pisanje razlag in trdo podlago.

Učenci pridejo v šolo ob 8.00.  Zberemo se v jedilnici, kjer prevzamejo šolsko malico. Učenci naj imajo s seboj dodatno hrano in pijačo.

V Gračišče se vrnemo okoli 17. 00.  Starše naprošam, da se z učenci pogovorite o primernem obnašanju.

vodja naravoslovnega dne Petra Trošt