Ravnateljica   Vanja Košpenda
telefon 05/6571176 ali 05/6572-014
elektronska pošta vanja.kospenda@guest.arnes.si
Tajništvo

Poslovni čas: od 8.00 do 16.00

Uradne ure: od 9.00 do 13.00

Telefon 05/6571-176 ali 05/6571-174; faks  05/6571-148; mobilni 040 685919
Elektronska pošta tajnistvo.oskpio@guest.arnes.si

Poslovni čas šole: od 8.00 do 16.00

Delovni čas šole:  od 6.00 do 21.00

 

POUK                          od 8.20 do 14.40

Jutranje varstvo od        6.20  do 8.20 (1. razred)

Varstvo vozačev           od 7.00 do 8.20

Podaljšano bivanje        od 11.55 do 16.05 (od 1. do 5. razreda)

Varstvo vozačev           od 12.45 do 15.00 (od 6. do 9. razreda)

 

ŠOLSKI KOLEDAR

 

Število

  1. september
Začetek pouka
29. september, 6.10. Nadomeščanje pouka prostega dne, 24.12.2018
29.10. – 2. november Jesenske počitnice
31. oktober Dan reformacije
01. november Dan spomina na mrtve
21. december Pouk in proslava pred dnevom samostojnosti in enotnosti
24. december Pouka prost dan, nadomeščanje v soboto, 29.9.2018/6. 10. 2018
25. december Božič
26. december Dan samostojnosti in enotnosti
25. 12. do 2. 1. 2019 Novoletne počitnice
1., 2. januar Novo leto
31. januar Zaključek I. ocenjevalnega obdobja
16. februar Pouk – FIT DAN (v skladu z 2. odst. 4. čl. Pravilnika o šolskem koledarju
7. februar Pouk in proslava pred slovenskim kulturnim praznikom
8. februar Prešernov dan, slovenski kulturni praznik
15. in 16. februar Informativna dneva za vpis v srednje šole
25. februarja do 1. marca Zimske počitnice
22. april Velikonočni ponedeljek
27. april Dan upora proti okupatorju
27.4. do 2.5. Prvomajske počitnice
 1. in 2. maj Praznik dela
3. maj Pouka prost dan, nadomeščanje v soboto, 11.5.2019
14. junij Zaključek pouka za 9. r. in podelitev spričeval
24. junij Zaključek pouka 1. – 8. r. in podelitev spričeval, proslava pred  dnevom državnosti
25. junij Dan državnosti
26. junij do 31. avgusta Poletne počitnice

učencev po razredih, razredniki in ostale skupine

RAZRED ŠT. UČENCEV RAZREDNIK

RAZRED

 

1. 13 Nataša Radovac Pritličje 1
2. 16 Aleksandra Starc Rojac Nadstropje 1
3. 12 Gaja Ukmar Podstrešje U5
4. 16 Narrayani Premal Nadstropje 2
5. 11 Kristina Černoša Nadstropje 3
6. 27 Petra Pasar / Bojan Drole Podstrešje U 4
7./8. 10 + 11 Petra Trošt / Marko Cotič Klet U2
9. 18 Danijela Š. Toškan / Vesna Maršič Podstrešje U1
SKUPAJ 134
OPB1 1., 2 r. Patricija Vidali Pritličje 1
OPB2 3., 4. r. Zvezdana Švagelj Nadstropje 2
OPB3 5.r. Grižon, Drole, Beštjak Nadstropje 3
JV   Cotič Pritličje 1
VV   Informator

 

GOVORILNE URE

Vsak tretji teden v mesecu od 16.00 do 18.00

NACIONALNO PREVERJANJE ZNANJA

 

6. in 9. razred

SLOVENŠČINA 7. maj 2019
MATEMATIKA 9. maj 2019
ANGLEŠČINA / DKE 13. maj 2019

 

(Skupno 93 obiskov, današnjih obiskov 1)