Skoči na glavno vsebino

Proslava ob dnevu kulture – tudi z nagrado

Ob Prešernovem dnevu  so nam na proslavi podelili tudi NAGRADO.

Z učenci razredne stopnje OŠ Istrskega odreda Gračišče smo sodelovali na kreativno-dobrodelnem projektu Rišem za prijatelja, ki je namenjen najšibkejšim – otrokom v stiski. Učenci so naslikali več kot 120 slik na temo NARAVA, s katerim je organizator podjetje Acron d. o. o., želelo prebuditi zavest o varovanju okolja.

Med 98 šolami so izbrali 10 šol, ki so prejele darilni bon v vrednosti 100 EUR, namenjen nakupu šolskega materiala. V septembru bo šola prejela še del izkupička od prodanih zvezkov, ki bo namenjen učencem s slabšim socialnim položajem.

Mentorica Narrayani Premal

Še nekaj FOTOGRAFIJ z RECITALA:

(Skupno 166 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost