Skoči na glavno vsebino

OBISK ŠKOCJANSKEGA ZATOKA

V petek, 29. 3. 2019, so  se otroci skupine Krokodilčki z avtobusom odpeljali iz Gračišča v Škocjanski zatok. Družbo so jim delali stari starši in starši. Skupino radovednežev je vodila gospa Bojana Lipej iz rezervata, ki jim je posodila  daljnoglede in teleskop. Tako so si z njeno razlago in pogledom skozi leče približali naravo. Ob prelepem sončnem vremenu so jih pozdravile žabe, ki so se sončile. Večini otrok so bili všeč konji in Boškarini, nekaj pozornih otrok pa je videlo tudi čapljo in račke. Po ogledu smo se odpeljali v vrtec na kosilo. Ob petju in dobri volji je pot hitro minila, a prav gotovo se bodo kaj kmalu vrnili v zeleno srce Kopra.  Morda se že drugo leto, starejši in pametnejši, vrnejo prav v času obročkanja ptic.

Zapisala: Nataša Živkovič

(Skupno 97 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost