Naravoslovni dan “Školjčišče” za 6. in 7. razred

V TOREK, 18. 6. 2019 bomo za učence  6.  in 7. razreda organizirali naravoslovni dan. Obiskali bomo Školjčišče v Ankaranu in si ogledali morsko obalo v Valdoltri. Ker se delo izvaja na terenu, naj bodo učenci primerno obuti  in oblečeni (športna obutev, copati za v vodo in obleka). S seboj morajo imeti še: nahrbtnik, mapo, pisalo, kapo, očala (zaščita pred soncem), krema za sončenje in  pijačo – VODO.

Če bo čas, bodo učenci imeli možnost kopanja, zato naj imajo seboj še kopalke in brisačo.

Odhod bo ob 8.30 iz pred šole, s seboj bomo vzeli šolsko malico.

Prihod pa okrog 13.30. Kosilo bo kot običajno,  učenci odidejo domov z avtobusom ob 13.45.

Stroške prevoza starši krijete po položnici.

Gračišče, 12. 6. 2019                                                Organizatorka naravoslovnega dne:                                                                                                 Vesna Maršič