Skoči na glavno vsebino

SKLEP o dodatni ugodnosti pri plačilu cen programov predšolske vzgoje v javnih vrtcih Mestne občine Koper

V skladu z določili 28.b člena Zakona o vrtcih (Uradni list RS, št. 100/05 – uradno prečiščeno besedilo, 25/08, 98/09 – ZIUZGK, 36/10, 62/10 – ZUPJS, 94/10 – ZIU, 40/12 – ZUJF, 14/15 – ZUUJFO in 55/17) lahko občina s svojim aktom določi, da se staršem plačilo za vrtec, ki jim je določeno z odločbo pristojnega centra za socialno delo, še dodatno zniža in o tem obvesti vrtec. Vrtec dodatno znižanje upošteva pri izstavitvi računa staršem in pri izstavitvi zahtevka občini. Namen sklepa je zagotavljanje dodatne ugodnosti znižanega plačila za vrtec v višini 10,00 EUR mesečno, in sicer za starše, ki predložijo dokazila o reševanju prvega stanovanjskega problema, hkrati pa izpolnjujejo ostale pogoje, določene v sklepu. Podrobnejši pogoji in postopek za uveljavljanje dodatne ugodnosti pri plačilu cene vrtca bodo določeni s posebnim sklepom Župana. Pravica do dodatne ugodnosti pri plačilu cene pripada staršem od 1.1.2020 dalje.

Sklep MOKP o dodatni ugodnosti pri plačilu cen vrtca (januar 2020) 

Sklep župana in pogoji za dodatno ugodnost pri plačilu cen vrtca (januar 2020)

Sklep o določitvi cen programov (marec 2019)

 

(Skupno 103 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost