Skoči na glavno vsebino

POROČILO 5. r. 16.3.20 – SLOVENŠČINA

Spoštovani starši!

V tem tednu bom z vami še naprej kontaktirala preko sporočil eAsistenta. Nekaterim učencem se je že uspelo priklopiti na Kanal, ki je bil ustvarjen za delo na daljavo. Do danes so se mi oglasili trije učenci 5. razreda, v prihodnjih dneh pa upam, da boste lahko povezavo vzpostavili tudi ostali. Prve naloge so vam že bile poslane, prav tako vas bom vsakodnevno obveščala o nadaljnjih nalogah. Starše prosim, da spremljate sporočila, učence pa, da se lotijo vsakodnevnih šolskih obveznosti, saj bo tako delo v prihodnje tudi lažje.

Aleksandra Lorbek, prof. slovenščine

ps: V 5. razredu je že uspelo petim učencem.

(Skupno 56 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost