Spoštovani UČENCI Osnovne šole Istrskega odreda Gračišče.

Sporočamo, da imate od 15.4.2020, VSI možnost dostopati in/ali namestiti Office 365 (vsebuje Word, PowerPoint in še marsikaj uporabnega) na svoje računalnike.

ZA učence od 5. do 9. razreda je preprost:

1. najprej najdite dodeljeno vam uporabniško ime in geslo s strani učitelja Cotiča (tisto za vstop v spletno učilnico KOLESAR), ki izgleda nekako takole (AAI identiteta):  imep@os-gracisce.si  (ime in prva črka priimka ter domena šole: @os-gracisce.si)
    [geslo bi morali imeti doma zraven zapisano]
  2. Pojdite na spletno stran https://o365.arnes.si/ in se desno zgoraj prijavite – podobno kakor za kolesarski izpit. Po vpisu  »grač«  vam sistem ponudi izbor: Osnovna šole Istrskega odreda Gračišče, ki ga potrdite in nadaljujeta z vpisom vaše AAI identitete (iz točke 1)
  3. V okolju o365 boste našli, vse kar potrebujete J

V primeru TEŽAV kontaktiraj učitelja Cotiča marko.cotic@guest.arnes.si

ZA učence od 1. do 4. razreda je potrebno kontaktirati učitelja Cotiča na mail: marko.cotic@guest.arnes.si  in v »Zadeva« vpisati »prošnja za Office365« ter v besedilu podatke o učencu (ime priimek). Sledi povratni kontakt.

Gremo uspešno s časom naprej…

Marko C.

(Skupno 121 obiskov, današnjih obiskov 1)