Skoči na glavno vsebino

DELAVNICA PRI NK Galeb Ankaran

V torek, 19.9.2023, so učenci, ki obiskujejo izbirni predmet izbrani šport-nogomet obiskali nogometni klub Galeb Ankaran. Predsednik kluba Miha Gaberc jim je predstavil kratko zgodovina delovanja kluba in število skupin v klubu. Izvedeli so, da klub obstaja več kot 50 let in je v tem obdobju večkrat zamenjal ime. Zadnja 4 leta je ponovno zaživel kot NK Galeb Ankaran in tudi s pomočjo ankaranske občine začel ustvarjati novo zgodbo. Naši učenci so se pridružili dečkom U13 in z njimi opravili celoten trening: ogrevanje s tekom, šprinte, poligon z žogo in se na koncu še pomerili v igri. Videli smo nekaj dobrih potez in seveda tudi golov. Med strelce so se vpisali tudi naši učenci. V okviru izbirnega predmeta načrtujemo še obisk nogometnega kluba Dekani in prijateljsko tekmo z OŠ Dekani ter udeležbo na šolskem športnem tekmovanju v dvoranskem nogometu, ki bo potekalo predvidoma v januarju 2024.

Mentorica: Vesna Pogelšek Lavrenčič

(Skupno 53 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost