Skoči na glavno vsebino

ZBIRALNA AKCIJA ZA ZAVETIŠČE ZA ZAPUŠČENE ŽIVALI HORJUL

V mesecu oktobru smo sodelovali v zbiralni akciji starega časopisnega papirja, hrane in drugih pripomočkov. Namen te akcije je bil zbrati pomoč za naše prijatelje s štirimi tačkami, ki potrebujejo našo podporo in skrb.

Med zbiranjem smo opazili izjemno solidarnost in pripravljenost naše šolske skupnosti. Učitelji, starši in učenci so prispevali številne izdelke, kar je preseglo naša pričakovanja. Skupaj smo zbrali obilico starega papirja, hrane, igrač, odej in ostalih pripomočkov.

Nabrano pomoč smo že predali Zavetišču za zapuščene živali Horjul, ki so se nam javno zahvalili za naš prispevek. Naša šolska skupnost je s tem dejanjem pokazala  empatijo in skrb za tiste, ki ne morejo govoriti in se zahvaliti.

Hvala vsem, ki ste sodelovali in prispevali k uspehu te zbirne akcije. 

(Skupno 26 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost