Skoči na glavno vsebino

ŠPORTNI DOSEŽKI NAŠIH PLESALK

V četrtek, 23. maja, je na OŠ Dobravlje potekalo regijsko tekmovanje plesnih parov in posameznikov v okviru projekta Šolski plesni festival.
Tekmovanja se je udeležilo osem učenk naše šole, ki so plesale v latinskoameriških in solo plesih. Po uvodnem mimohodu vseh sodelujočih šol (130 učencev iz 2. triletja in 60 iz 3. triletja) so najprej na parket stopili plesni pari. Regijski prvakinji v latinskoameriških plesih sta postali Evolet Š. in Klara Š. Drugo mesto sta si priplesali šestošolki Teja B. in Zoja V. V kategoriji posameznikov je bila konkurenca zelo močna, saj je nastopalo več kot 120 plesalcev. Najboljši uvrstitvi sta si priplesali Evolet in Klara, ki sta se prebili do osmine finala in tako osvojili 30. mesto.
Vsem plesalkam čestitamo za odličen nastop!
Mentorica: Vesna Pogelšek Lavrenčič

 

 

(Skupno 52 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost