REGIJSKO TEKMOVANJE ŠOLSKI PLESNI FESTIVAL

V četrtek, 10.maja 2018 se bodo učenke 5. in 6.r, ki obiskujejo ID Ples, udeležile regijskega tekmovanja plesnih parov v LA plesih. Tekmovanje bo potekalo na OŠ Dobravlje s pričetkom ob 12.30 uri.
Ogled plesnega tekmovanja je obvezen tudi za učence 7., 8. in 9.r, ki obiskujejo izbirni predmet Ples.
Učenke imajo na ta dan pouk po urniku do 11. ure, nato je predviden odhod v Dobravlje z organiziranim šolskim prevozom.
Šolsko kosilo za ta dan odjavijo.
Navodila tekmovalnim parom:
– plesalke oblečene v temno krilo in bel oz svetel zgornji del (bluzica, srajčka), obutev šolski copati, balerinke oz. druga udobna obutev, lasje poljubno urejeni
– plesalci temne hlače, bel oz svetel zgornji del, obutev šolski copati, balerinke oz druga udobna obutev, lasje poljubno speti, s sabo 4 varnostne sponke (“puntipet) za pripenjanje štartne številke
Prihod v Gračišče je predviden med 17.00 in 18.oo uro.
Mentor: Vesna Pogelšek Lavrenčič