VRAČANJE UČENCEV 6.,7. in 8. razreda V ŠOLO (3.6.2020)

Spoštovani starši,
postopno prehajamo v običajne organizacijske oblike dela, kar pomeni, da se v sredo, 3.6.2020, vračajo tudi učenci 6., 7. in 8. razreda.

Še vedno bo treba izvajati splošne higienske ukrepe, osnovno vodilo pa ostaja, da se v šolo vračajo le zdravi učenci.

V ponedeljek,1. 6. 2020, vam bodo razredniki posredovali podrobnejše informacije in naslednje prijavne obrazce:

• VKLJUČITEV OTROKA V VZGOJNO-IZOBRAŽEVALNO DELO NA ŠOLI
  • ŠOLSKI PREVOZ IN PRIHOD V ŠOLO
  • ŠOLSKA PREHRANA

Zaradi načrtovanja organizacije delovanja šole vas naprošamo, da starši do srede, 3. 6. 2020, razredničarki svojega otroka posredujete zahtevane podatke.

OSNOVNE INFORMACIJE O
ORGANIZACIJI VZGOJNO-IZOBRAŽEVALNEGA DELA
NA ŠOLI
OD 3. 6. 2020 DALJE

1. Vse načrtovane dejavnosti v prostorih šole in izven nje bomo prilagodili smernicam Nacionalnega inštituta za javno zdravje.
  2. Povratek v šolo bo v prvi vrsti namenjen preverjanju, utrjevanju in poglabljanju znanja, odpravljanju vrzeli v znanju ter zaključevanju ocen.