Skoči na glavno vsebino

Pilotno e-testiranje NPZ ( za učence 6. IN 9. razreda)

OBVESTILO ZA STARŠE IN UČENCE 6. IN 9. RAZREDA

 Pilotno e- testiranje NPZ

Obveščamo vas, da bo v torek, 23. 3. 2021 (9. razred) in četrtek, 25. 3. 2021 (6. razred), na šoli izvedeno pilotno e-testiranje programa za izvedbo NPZ na daljavo.

Namen poskusnega e-testiranja je preverjanje vzdržljivosti sistema in delovanje programa ter seznanitev učencev s programom ter pripomočki za e- testiranje.  S pilotnim e-testiranjem se ne bo preverjalo znanja učencev in ne bo analiz dosežkov. 

Učenci bodo v šoli prejeli uporabniška imena in gesla, ki jih bodo na isti dan lahko uporabili tudi doma v popoldanskem času, kjer bo otrok lahko ponovno reševal test od začetka. Čas za poskusno reševanje doma bo omejen na 90 minut. Priporoča se reševanje na računalnikih, tablice so dovoljene, vendar naloge ne bodo prilagojene tabličnemu načinu.

V letošnjem šolskem letu se bo nacionalno preverjanje znanja za učence 6. in 9. razreda izvedlo na klasičen način, v šolskih prostorih in z natisnjenimi preizkusi znanja.

  • 5. 2021 – slovenščina
  • 5. 2021 – matematika
  • 5. 2021 – angleščina / šport

 

(Skupno 92 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost