Skoči na glavno vsebino

SLOVO DEVETOŠOLCEV

Za devetošolce je napočil konec šolskega leta, ki so ga obeležili z valeto v petek, 11. 6. 2021.

Na kulturno prireditev so povabili vse učitelje, vzgojitelje in druge delavce šole. Žal same predaje ključa ni bilo, ker se osmošolci zaradi covid pravil valete niso smeli udeležiti. Predaja ključa je bila prestavljena na ponedeljek, 14. 6.

Učenci so pripravili program s parodijami na obdobje korone in FIT pedagogike. Popestrili so ga s plesom in zahvalami staršem ter delavcem šole, z video albumom odraščanja, lastno himno in kvizom za starše. Avtorica FIT pedagogike, Barbara Konda, je za učence pripravila pravo presenečenje. Nastopila je Nuša Derenda, ki je zapela tri pesmi.

Ravnateljica je trem učenkam podelila POHVALO RAVNATELJA. To pohvalo lahko prejme učenec/ka, ki se je vseh devet let izkazoval/a na učnem področju in na področju kulture ali športa ter tako znatno prispeval/a k ugledu šole. Nagrado so prejele učenke Sara Rakar, Lea Kozlovič in Anja Bužan.

ŠTIPENDIJO SKLADA FERRUCCIA JAKOMINA sta prejeli vsestransko prizadevni učenki, Sara Rakar in Lea Kozlovič, povsem izenačeni po točkovniku kriterija o dodelitvi.

Večer so zaključili s pogostitvijo in slastno torto.

Slovo je bilo čustveno, saj so se med devetošolci stkale močne prijateljske vezi.

Devetošolci, generacija 2006, so bil  tudi učno zelo uspešni, kar potrjujejo nadpovprečni rezultati NPZ-ja.

Čestitamo!

Več o dogajanju na valeti pove filmček, dostopen na:

https://youtu.be/pY4CvrCfhg4

Razredničarka Danijela Škergat Toškan in učiteljica Narrayani Premal

(Skupno 326 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost