Skoči na glavno vsebino

Mednarodni turnir v judu Pokal Ptuja – naši učenci uspešni!

V soboto 1.4.2017 je bil organiziran v Športni dvorani Center v Ptuju mednarodni turnir ”Pokal Ptuja 2017”.   Na tekmovanju je nastopilo 259 tekmovalcev in tekmovalk iz 27 klubov iz 5 držav.

Martin TRENDOV  in  DOBRINJA Vid sta branila barve Judo kluba Koper v starostni kategoriji U12.

Mednarodni turnir za Pokal Ptuja je odprla kategorija do 27kg, kjer je nastopil Martin TRENDOV. Perolahki Martin je vse svoje nasprotnike premagal z Ipponom ter s tem osvojil 1.mesto v kategoriji do 27kg.

DOBRINJA Vid je tekmoval v kategoriji do 32kg,kjer je nastopilo 6 tekmovalcev. Vidov uvodni dvoboj je trajal kar 4 minute. Nato je izvedel hiter napad deashi baraja ter nasprotnika vrgel na hrbet. Z zmago nad Bistrčanom si izboril nastop v finalu z visokim predstavnikom Kosova. Tekmovalec Kosova je klub težavam premagal Vida. Tako,da je Vid osvojil 2.mesto v kategoriji 32kg.

Športni pozdrav

Predsednik JK Koper

Goran Prša

GSM: +386 31 354 713

WEB: http://www.judo-koper.com

FB: https://www.facebook.com/jkkoper

(Skupno 57 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost