Skoči na glavno vsebino

Novo leto, nov izziv- 1000 UR ZUNAJ

Leto 2020 smo zaljučili z izzivom »Vsak korak šteje«. V novo leto vstopamo z novim izzivom, ki bo nadgradil preteklega. Korake bomo oplemenitli s časom, ki ga preživimo zunaj. Izziv se imenuje »1000 ur zunaj« in je ideja mamice, ki je iskala nove načine kako aktivno in zanimivo preživeti čas z družino (več na povezavi https://maminamaza.si/1000-ur-zunaj).

Izziv je preprost: PREŽIVIMO 1000 (TISOČ!) UR ZUNAJ. Seveda bomo cilj, da v enem letu preživimo TISOČ UR ZUNAJ, prilagodili na dva tedan. Tako si bomo zadali, da bomo od danes, 5.1.2020 pa do 19.1.2020, preživeli zunaj 35 ur. To je približno 2,5h na dan.

Namesto tabele bomo za beleženje aktivnosti uporabljali drevo. Za vsako uro preživeto zunaj bomo pobarvali en list.

Pravilo je torej preprosto: ENA URA=EN LIST

Katere aktivnosti pa so »dovoljene« v izzivu? Čisto vse 🙂 Tek, sprehod, igra s prijatelji, klepet s sosedom, delo na vrtu, dvorišču, plezanje…

Naj vreme ne bo ovira temveč vedno le izziv.

ENA URA=EN LIST

(Skupno 329 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost