Skoči na glavno vsebino

POROČILO 3. r. 16.3.20

Spoštovani starši, dragi učenci!

Zbudili smo se v sončen dan, ki ga bomo preživeli nekoliko drugače kot smo bili vajeni doslej. Z učiteljico Zvezdano sva vam pripravili nekaj domačega dela. Glede na to, da se je e – asistent sesul, zaradi zasedenosti, sva se odločili, da bomo po potrebi komunicirali tudi preko elektronske pošte. Prosili bi, da redno sporočate, kaj so učenci naredili, mogoče poslikate izdelke…za vprašanja, pomoč ali dodatno razlago sva vam na voljo…

MATEMATIKA – Poštevanka števila 5, obravnava nove učne snovi, DZ/ str. 25

V zvezek napiši naslov Poštevanka števila 5. Zapiši račune množenja in deljenja. Pri tem si lahko pomagaš z lego kockami.

1 ∙ 5 = 5

2 ∙ 5 = 10 ….

Nato izpolniš  krogec ter vpišeš večkratnike števila 5 v številko 5. (v prilogi)

*v kolikor uspete sprintati, če ne naj učenci sami narišejo.

SPOZNAVANJE OKOLJA – Umetna življenjska okolja  – NASELJA, vrste naselij UČ/ str. 54, natančno preberi

Naj vas še spomniva, da bodo vsak dan od ponedeljka do petka, od 9. do 12. ure izobraževalne vsebine na prvem programu Televizije Slovenija.

Predvsem pa ČUVAJTE SE!

Hvala vam za sodelovanje.

učiteljici Gaja in Zvezdana

Zvezdani je uspelo zjutraj poslati preko e- asistenta, meni žal ne. Zato sva skupaj poslali še na elektronsko pošto…Tam okoli 14 sem poslala…ob 18 h se je odzvalo 8 staršev in poslalo slikice njihovih izdelkov.

(Skupno 82 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost