Skoči na glavno vsebino

OBVESTILO O ZAPRTJU ŠOLE (13.3.2020)

Zaradi izvajanja ukrepov za preprečitev širjenja nalezljive bolezni COVID19 in na podlagi sklepa Vlade RS ter odredbe ministra za zdravje, vas obveščamo, da se od 16.3. do vključno 29.3.2020, fizično ne bo izvajala vzgojno izobraževalna dejavnost v šoli in vrtcu.<p><p>

V času, ko bo šola zaprta, bomo organizirali izobraževanje na daljavo. Učitelji bodo z učenci, s starši načeloma komunicirali preko eAsistenta. Ravno tako imajo vsi učitelji elektronski naslov, objavljen na šolski spletni strani (spustni meni: O Šoli -&gt; Seznam zaposlenih).<p>

V zvezi z organizacijo dela v šoli, v času, ko je le-ta za učence zaprta, se ne uporabljajo določbe Pravilnika o šolskem koledarju za osnovne šole, ki se nanašajo na trajanje pouka, urnik in pouka proste dneve. Navodilo o načinu in roku za izpolnitev izobraževalnega programa, bo ministrstvo, kot to določa pravilnik, ki ureja šolski koledar, sporočilo, ko bo znano, koliko časa bo preventivni ukrep prekinitve izvajanja vzgojno-izobraževalne dejavnosti, trajal.<p>

Ravnateljica v času izvajanja ukrepa samostojno sprejema ukrepe, potrebne za zavarovanje ljudi in premoženja, ob upoštevanju navodil pristojnih institucij. Prosimo, da obvestila objavljena na spletni strani šole upoštevate in se med seboj informirate.<p>

Svetujemo tudi, da upoštevate navodila in se za nekaj časa umaknete iz javnega življenja, druženja v skupinah, obiskovanja nakupovalnih centrov, saj le tako lahko preprečimo širjenje virusa. Prav tako vas ponovno opozarjamo na pravilno higieno rok in samoizolacijo, v primeru bolezni, skladno z navodili NIJZ. <p>
Prosimo vas, spremljajte šolsko spletno stran ali pa pokličite v šolo, če potrebujete več informacij. <p>

Bodite pozorni na varno rabo interneta. Navodila bodo objavljena na šolski spletni strani.<p>

Ravnateljica Vanja Košpenda

(Skupno 53 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost